ÜYELERİMİZE YÜKSEK LİSANS İMKANI...
16 Eylül 2015, Çarşamba

Akademik sendikacılık anlamında bugüne kadar birçok çalışmaya imza atan Sağlık-Sen, 2015-2016 yılı için Okan Üniversitesi ile Yüksek Lisans anlaşması yaptı. Memur-Sen Akademi tarafından yapılan anlaşmaya göre, 2015-2016 eğitim öğretim sezonunda, üyelerimiz ile birinci derecede yakınları ve Sağlık-Sen’in onay verdiği kişiler Okan Üniversitesi’nin sunduğu tüm yüksek lisans programlarından yüzde 50 indirimli olarak yararlanacak. 7 bin 200 TL olan yüksek lisans ücreti, 12 taksitte de ödenebilecek. Derslerin belli bir kısmı uzaktan eğitim, geri kalanı ise yüz yüze eğitim şeklinde olacak. Yüksek lisans eğitiminde, sağlık yönetimi ve hemşireliğin yanı sıra bir çok bölüm bulunuyor. Ayrıntılı bilgi almak isteyen üyelerimiz, aşağıdaki link üzerinden oluşturulan danışma merkezine ulaşabilir.

Üç yıl önce kurulan Memur-Sen Akademi ile bugüne kadar 3 bin 500’den fazla üyesine yüksek lisans, binlerce üyesine ise farklı alanlarda eğitim hizmeti sunan Memur-Sen, danışmanlık hizmeti için Türkiye’nin köklü eğitim kurumlarından Sınav Akademi ile anlaşma imzalamıştı.

2015-2016 Güz Dönemi Yüksek Lisans Başvuruları Başladı

Geçtiğimiz üç yılda Türkiye’nin çeşitli illerinde çok sayıda üniversite ile yapmış olduğu işbirliği neticesinde çok sayıda üyesine yüksek lisans hizmeti sunan Memur-Sen Akademi’de 2015-2016 Güz dönemi kayıtları başladı.

Sınırlı sayıdaki kontenjanlar ve detaylar içinhttp://www.sinavakademi.com.tr/memursen.aspx linkini inceleyebilirsiniz. Linkteki başvuru formunu doldurmanız halinde eğitim koordinatörleri sizleri arayarak daha detaylı bilgi verecektir. 

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN

EĞİTİM DANIŞMANLARI:
NALAN NALBANT : 0507 084 3326 (Marmara, Ege, İç Anadolu Bölgeleri ve Isparta, Burdur, Antalya)
OKŞAN KOCABAŞ : 0507 084 3327 (Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu Bölgeleri ve Mersin, Adana, Osmaniye, Hatay, Kahramanmaraş)

 

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo